Blancpain / Novinky

Výstava Blancpain X Fathoms z důvodu loupeže uzavřena

Vůbec nejstarší hodinářskou manufakturu postihla v minulých dnech nepříjemná událost. Výstava hodinek Blancpain s názvem X Fathoms, která probíhala v Ženevě totiž musela být z důvodu loupeže předčasně uzavřena.

Touha lidí po hodinkách značky Blancpain je obzvláště po plném rozvinutí choroby zvané chronomania zcela běžná, u čtveřice vítečníků ale byl apetit po nových hodinkách natolik silný, že je neváhali získat ilegální cestou. Vydali se tedy do výstaviště The Cité du Temps v samém srdci Ženevy, kde již od 16.ledna probíhala výstava X Fathoms, kde si odbyly premiéru stejnojmenné hodinky, o kterých jsme již dříve informovali.

Během přepadaní nebyl naštěstí nikdo zraněn a díky brisknímu zásahu bezpečnostní agentury, která měla výstavu Blancpain pod dohledem byl jeden z lupičů obratem zatčen a předán orgánům činným v trestním řízení. Většina ukradených hodinek tak manufaktura získala zpět, bohužel některé z nich byly poškozeny a tak musela být výstava ukončena dříve, než bylo původně v plánu.

Zdroj: Blancpain

Nepřehlédněte  Fortis Marinemaster Vintage Chrono LE. Oslavy stoletého výročí značky začínají

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*