Zleva: Patrik Hoffmann, Bobby Yampolsky, Randy Johnson, Rolf Schnyder

Zleva: Patrik Hoffmann, Bobby Yampolsky, Randy Johnson, Rolf Schnyder

Novinky / Ulysse Nardin

Ulysse Nardin má nové vedení

Čelní představitelé značky Ulysse Nardin na mimořádné valné hromadě 27.dubna zvolili novou předsedkyni představenstva, kterou se stala Chai Schnyder. Zároveň proběhla volba nástupce nedávno zesnulého Rolfa W. Schnydera, je jím Patrik P. Hoffmann.

Rolf W.Schnyder zesnul náhle a neočekávaně po krátké nemoci  14.dubna. Ještě předtím ale exekutiva společnosti stihla přijmout jeho dlouhodobý strategický plán a tak ačkoli odchod tohoto významného člověka je nejen pro Ulysse Nardin obrovskou ztrátou, její chod to neovlivnilo. Zároveň však bylo jasné, že důležitá pozice ředitele nemůže zůstat dlouho neobsazena.

Zleva: Patrik Hoffmann, Bobby Yampolsky, Randy Johnson, Rolf Schnyder

Nástupcem byl zvolen Patrik Hoffmann, který strávil většinu své kariéry v hodinářském byznysu a byl členem nejužšího vedení společnosti po mnoho let. Coby ředitel americké divize značky Hoffmann zodpovídal za úspěch Ulysse Nardin v Severní a Střední Americe.

Do nejvyšší funkce vedení, předsedy představenstva, pak byla řádně zvolena vdova po zesnulém Rolfovi Chai Schnyder, která získal titul Master od Science na Queen´s University Belfast ve studijním programu výrobního inženýrství.

Akcionáři, představenstvo a výkonný management předpokládají, že Chai Schnyder bude pokračovat cestou nezávislosti, kterou definoval Rolf, kterého označili za velkého vizionáře s průkopnickým duchem, který pro značku udělal mnohé.

Nepřehlédněte  Ball Watch Trainmaster Celsius. Hodinky s mechanickým teploměrem

Zdroj: WatchTime.com

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*