Tiger Woods s hodinkami Rolex Day Date 41 mm z bílého zlata

Tiger Woods s hodinkami Rolex Day Date 41 mm z bílého zlata

Novinky / Rolex

Tiger Woods zažívá comeback. Je novým ambasadorem značky Rolex

Pro Tigera Woodse byly poslední dva roky spíše trápením, přišlo odhalení jeho opakované nevěry, rozvod a osobní problémy se promítly i do jeho výkonů na greenu. V minulých měsících tak se sportovcem ukončilo spolupráci hned několik klíčových partnerů. Nyní to ale vypadá, že se vše v dobré obrací.

Tigera sice v minulých týdnech zužovalo zranění kolene a achillovky, před několika dny však ohlásil comeback a účastní se nejbližšího turnaje Frys.com Open. Hlavní zprávou však je, že se Tiger stal novým ambasadorem legendární hodinářské značky Rolex, která je se světem golfu neodmyslitelně spjata již od šedesátých let minulého století.

Tiger Woods s hodinkami Rolex Day Date 41 mm z bílého zlata

"U Rolex jsme přesvědčeni, že má Tiger před sebou ještě dlouhou a úspěšnou kariéru, stále má totiž všechny předpoklady, aby i nadále psal historii golfu. Je nám ctí, že jej na jeho cestě vstříc novým výzvám budeme doprovázet," říká oficiální tisková zpráva na webu Rolex.
Tiger tak doplňuje výjimečnou sestavu osobností golfového světa, které v minulosti značku Rolex prezentovaly. Patří mezi ně takové legendy jako Arnold Palmer, Jack Nicklaus nebo Gary Player. Z dnešních profi hráčů golfu značku zastupuje Phil Mickelson, Luke Donald a Adam Scott.

Nepřehlédněte  Rolex v Basileji: Explorer II ve větším, Yacht-Master II a Daytona ve zlatě Everose

Tiger Woods s hodinkami Rolex Day Date 41 mm z bílého zlata

Během posledních měsíců Tiger přišel o několik důležitých sponzorů, v srpnu se k ukončení spolupráce rozhodli i u TAG Heuer, se kterou byl Woods spojován od roku 2002.
Tiger tak na sponzorských příjmech přišel o 25 milionů dolarů a jeho agent Mark Steinberg se tak měl co ohánět, aby tyto ztráty dokázal alespoň částečně kompenzovat. Steinberg uvedl, že další zajímavé nabídky spolupráce jsou v jednání.

Tudor Tiger Prince Date z dílen Rolexu

Dá se říci, že pro Tigera je partnerství se značkou Rolex jakýmsi návratem ke kořenům. Byla to totiž právě sesterská společnost Tudor, se kterou v roce 1997, krátce po té, co se stal golfovým profesionálem, podepsal smlouvu. Jeho křestní jméno se pak stalo symbolem celé kolekce hodinek Tudor.

Zdroj: Rolex, Wikipedia

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*