TAG Heuer Racer

TAG Heuer Racer

Novinky / Tag Heuer

TAG Heuer Racer je luxusní smartphone s vůní benzínu

Primárně hodinářský TAG Heuer není žádným nováčkem ani v produkci mobilních telefonů. Začalo to řadou Meridiist a loni v červnu pak společnost představila svůj první smartphone s označením LINK. Na něj chce navázat modelem Racer, který připomíná rychlá auta.

Při představení modelu LINK se také tiskové zprávy hemžily pouze specifikací použitých materiálů, jakoby hardwarové parametry telefonu nebyly ani trochu důležité a nejinak tomu je nyní v případě Raceru. Víme tedy, že je kryt telefonu tvořen titanem, který může být nahrazen třeba karbonovými vlákny. Za ty si ale potenciální zájemce už připlatí. Obvod zadní části včetně boků telefonu je tvořen kvalitní pryží, která je dostatečnou zárukou, že smartphone nechtěný pád na tvrdou zem vcelku snadno přežije, aniž by měla podobná eskapáda vliv na jeho funkčnost. Zároveň ale v žádném případě nejde o čistý outdoor, kterými by snad armáda hodlala vyzbrojit své vysoko postavené důstojníky.

TAG Heuer Racer

Titan (nebo karbon) prosvítá i na přední straně telefonu, na které se rozprostírá dotykový displej neznámé úhlopříčky i rozlišení. Vzhledem k poměrně širokému rámečku odhadujeme, že by obrazovka mohla mít v úhlopříčce maximálně 3,7". Pod displejem je pak čtveřice dotykových kláves pro vyvolání často užívaných funkcí nebo nabídek. Právě jejich přítomnost je jasným signálem, že telefon poběží na Androidu Gingerbread, update na Ice Cream Sandwich by ale přesto mohl později přijít.

Nepřehlédněte  TAG Heuer ukončila spolupráci s Tigerem Woodsem

Jisté je, že výrobce holý systém doplnil vlastním uživatelským 3D rozhraním, které prý bude snadno přizpůsobitelné. Příjemné odezvy systému má zajistit vysokorychlostní procesor. Jeho frekvence, výrobní proces ani producent ale samozřejmě není znám. Víme ale, že vestaveným fotoaparátem bude možno zachytit až 5.0MPix momentky.

Chytrá novinka na oficiálním videu:

Stejně jako předchozí model LINK nebude mít ani Racer odnímatelný zadní kryt a proto bude přístup k paměťovému slotu i SIM kartě na bocích telefonu, kde najdeme také microUSB konektor.

TAG Heuer Racer

TAG Heuer Racer bude v prodeji v buticích značky od června za cenu od 2 800 € za základní titanovou verzi. Téměř jistě bude možno titan kromě uhlíkových vláken nahradit drahými kovy a do těla zasadit nějaký ten diamant. Pak bude cena tohoto chytrého telefonu mnohokrát vyšší.

Zdroj: TAG Heuer

Štítky:

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*