Seiko X BAPE SZEL003

Seiko X BAPE SZEL003

Seiko

Seiko X BAPE SZEL003. Koupající se opice má mechanické hodinky

Seiko ukázalo plod spolupráce se známou módní značkou BAPE (A Bathing Ape), která letos slaví 25 let existence. Výsledkem kooperace jsou potápěčské hodinky (jak taky u Seika jinak) s netradičním číselníkem v barvách camo.

Seiko x BAPE SZEL003 jsou poměrně masivní časomírou, pouzdro z nerezové oceli má totiž průměr 45 milimetrů, tloušťka je pak 13,3 mm. Jedním z důvodu trochu vyšší tloušťky je 200m voděodolnost, druhým pak samozřejmě použití mechanického strojku.

Konkrétně je použit kalibr 4R36, tedy automatický strojek, jemuž ale nechybí ani možnost ručního nátahu (spolu s hackingem hlavní rozdíl vůči dřívějšímu modelu 7S26). Rezerva chodu je okolo 41 hodin. Krom času a data hodinky majitele informují také o dnu v týdnu.

Koupající se opice v maskáčích

O maskáčovém číselníku už zmínka padla, přestože je vícebarevný (A Bathing Ape, tento motiv označuje jako ABC Camo), tak se na něm hodinové indexy a hlavní tandem ruček nijak neztrácí. Snadnou orientaci za tmy pak zajišťuje nátěr Lumibrite, který svítí opravdu vydatně.

Jelikož jde o japonskou edici, nepřekvapí nápis “Made in Japan”, mezi šestou a osmou hodinou.  Hodinky doplňuje kaučukový řemínek s ocelovou trnovou přezkou na jednom konci.

Limitovaná edice si pochopitelně žádá speciální nápis na dýnku a dárkové balení. Jak se můžete přesvědčit z přiložených fotografií, obě podmínky novinka do posledního písmene splňuje.

Nepřehlédněte  Seiko SLA033. Kultovní Willardy z Apocalypse Now se vrací

Hodinky šly do prodeje 9. února, a to za cenu 60 tisíc jenů (asi 12 400  korun).

Zdroj: Bape

Štítky: /

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*