Rolex: Submariner 50 Years

Rolex: Submariner 50 Years

Novinky / Rolex

Rolex Submariner 50 Years vás provede historií legendárních hodinek

Rolex Submariner. Pro mnoho milovníků hodinek vysněný kousek, pro další časomíra, kterou den co den připínají na své zápěstí. A nebo ji ani nesundávají. Obě skupiny nepochybně potěší elektronická encyklopedie těchto legendárních hodinek, která je k dispozici pro iOS i Google Android.

Hodinářských aplikací pro chytré telefony je celá řada, drtivá většina z nich je ale pouze pro iPhone/iPad. Titul Rolex: Submariner 50 Years je ale světlou výjimkou a okusit jej tak mohou i příznivci Androidu. A co víc, přijde je mnohem levněji – zatímco verze pro iPhone stojí 10 dolarů, Google Play stejný titul nabízí za dolar.

Rolex: Submariner 50 Years  Rolex: Submariner 50 Years

Aplikace na vás na osmaosmdesáti obrazovkách provede kompletní, bezmála padesátiletou historií ikony Rolex Submariner. Prohlédnete si tak úplně první suby, které Rolex v roce 1953 vyrobila, tehdy ještě s vodotěsností 200 metrů (současné mají 300 m). Nahlédnete také pod pokličku spolupráce s firmou COMEX, o které jsme psali v dřívějším textu. Dozvíte se také, že to byly Submariner 6538, které zdobily zápěstí Seana Conneryho v bondovce Goldfinger.

Nepřehlédněte  Hamilton Pan Europ 2012. Dvě barevná provedení bez limitu výroby

Rolex: Submariner 50 Years  Rolex: Submariner 50 Years

Kapitola patří tak luminiscenčním materiálům, které jsou použity u hodinový indexů a rafiček. U každé reference se dozvíte výrobní období, typ strojku, parametry pouzdra, stupeň vodotěsnosti a nechybí ani specifikace otočné lunety, kovového tahu a číselníku.

Zdroj: Google Play

Štítky:

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*