Roger Dubuis La Monegasque

Roger Dubuis La Monegasque

Novinky / Roger Dubuis

Mistr hodinář Roger Dubuis se vrací domů

U Roger Dubuis mají důvod otevřít láhev opravdu dobrého pití. Návrat do švýcarské manufaktury totiž ohlásil stejnojmenný mistr, který hodinářskou manufakturu v roce 1995 spoluzaložil. Po deseti letech ale odešel předávat své zkušenosti jiným talentům. Nyní se vrací "domů" jako čestný ambasador a studnice zkušeností.

Roger Dubuis se sídlem v Ženevě navzdory nedlouhé historii bezesporu patří k respektovaným subjektům v segmentu Heute Horlogerie. Každý strojek vyrobený v dílnách společnosti se totiž pyšní nejen nálepkou in-house, je také opatřen Ženevskou pečetí, kterou se jen tak nějaký strojek pochlubit nemůže. Kritéria na udělení Ženevské pečeti se navíc zpřísnily, hodnotit se nebude pouze strojek, ale hodinky jako celek.

Roger Dubuis La Monegasque

Založení vlastní hodinářské značky předcházelo dlouhých 14 let vývoje a konstrukce modulů hodinářských komplikací u Patek Philippe.  Roger ale nebyl na rozjezd vlastního ateliéru sám,  na nápad kývl také Carlos Dias, který působil jako designér u Francka Mullera, další význačné hodinářské ikony.

"Jsem nadšený, že se vracím do společnosti, které jsem před 16 lety věnoval všechno, své jméno, vášeň i zkušenosti. Bude mi ctí se podílet na dalším směrování této pozoruhodné značky s jistě zářnou budoucností," neskrýval své nadšení Dubuis.

Jeho mnohaleté zkušenosti nyní ocení zejména Gregory Bruttin, který ve firmě šéfuje oddělení vývoje nových mechanických strojků. Pozitivně vnímá návrat hodinářského mistra také současný šéf společnosti Goerges Kern a jeho rozhodnutí tlumočí jako respekt k historii značky a zároveň ocenění, že se firma pod jeho vedením ubírá správným směrem.

Nepřehlédněte  Lyžař Didier Cuche ambasadorem Corum

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*