Twitter Jeana-Clauda Bivera

Twitter Jeana-Clauda Bivera

Hublot / Novinky

Jean-Claude Biver končí v pozici šéfa manufaktury Hublot

V půli prosince ještě navenek situace v Hublot nijak nenasvědčovala, že se schyluje k velkým změnám. Šéf společnosti J.-C. Biver tehdy se zástupci technického učení v Lausanne představil obdivuhodnou slitinu Magic Gold. K prvnímu lednu nového roku znenadání sestupuje z nejvyššího postu o stupínek níž.

První lednový den totiž do té doby první muž hodinářské manufaktury předává pomyslné žezlo vedení dosavadnímu řediteli managementu Ricardu Guadalupovi. Podle vyjádření dnes už bývalého šéfa společnosti na Twitteru to ale vypadá, že vše proběhlo ve velmi klidné atmosféře a na nejvyšším postu firmy se pouze prostřídají dva dlouholetí přátelé, kteří spolu od roku 2005 dosáhli velkých úspěchů.

"V profesním životě rozlišujeme čtyři stupně: prvním je učení, druhým pak vytváření nových hodnot, třetím je předávání zkušeností a posledním samozřejmě ukončení kariéry. Já jsem v minulých dnech dovršil první dva stupně a přešel jsem k fázi číslo tři. Mým nástupcem se stává Ricardo Guadalupe, člověk, se kterým mne pojí 20leté přátelství," říká J.-C.Biver na Twitteru.

Twitter Jeana-Clauda Bivera

Ačkoli ven dříve neprosákly žádné informace o chystané výměně na pozici CEO, vše bylo prý naplánováno delší dobu. J.-C. Biver ale Hublot samozřejmě zcela neopouští, naopak bude další budoucnost značky ovlivňovat z pozice předsedy představenstva, zabývat se bude zejména komunikací s tiskem, dohlížet bude také na obchod a expanzi značky na další trhy.
Zdroj: Twitter

Nepřehlédněte  Švýcaři usilují o přísnější podmínky pro označení Swiss made

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*