IWC Big Pilot Muhammad Ali Edition 1/1

IWC Big Pilot Muhammad Ali Edition 1/1

IWC / Novinky

IWC Big Pilot Muhammad Ali. Unikát s podpisem legendárního šampiona

Letošní se u IWC Schaffhausen nese ve znamení přílivu nových leteckých hodinek. O jedněch takových je i dnešní článek. Rozhodně to ale nejsou obyčejné hodinky nebo byste tak snad unikátní Big Pilot s podpisem boxerské legendy nazvali?

Celebrity Fight Night je každoroční charitativní akce, která podporuje organizaci legendy světového boxu Muhammada Aliho, která pomáhá bojovat se záludnou Parkinsonovou chorobou. Právě dnes se uskuteční její další ročník, během kterého hodináři z IWC představí unikátní hodinky, kterými vzdávají čest tomuto několikanásobnému světovému šampionu z boxerského ringu, který oslaví sedmdesáté narozeniny.

Pouzdro hodinek má známý rozměr 46 milimetrů a je zhotoveno z bílého zlata, které opatruje in-house strojek IWC Calibre 51111 s  patentovaným automatickým nátahem Pellaton. Pérovník strojku dokáže hodinky udržet v chodu celý týden,  přičemž je na pozici "3" ukazatel zůstatku časové rezervy. Ačkoli tak vysokou rezervu nátahu více oceníte u hodinek jen s manuálním nátahem, i u automatů to má svoje kouzlo.

IWC Big Pilot Muhammad Ali Edition 1/1

Žádné další komplikace vyjma datumky na šestce ale nečekejte, přesto je číselník na první pohled od běžných Big Pilot jasně odlišný. Diferencí je červená luminiscenční barva, která je nejen na indexech a zvýrazňuje i čtveřici rafiček. Luminiscence zajišťuje perfektní odečet času za všech světelných podmínek.

Nepřehlédněte  OMEGA, Daniel Craig a ORBIS. Společně proti slepotě

Červený je také kožený řemen, který připomíná barvu rukavic, se kterými Muhammad Ali trénoval i rozdával rány svým soupeřům. Řemen je zakončený překládací sponou z bílého zlata. Ze zlata je i zadní víčko hodinek s rytinou: Edition Muhammad Ali, One Out Of One.

Zdroj: IWC

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*