Hublot Classic Fusion Chronograph Yacht Club de Monaco.

Hublot Classic Fusion Chronograph Yacht Club de Monaco.

Hublot / Novinky

Hublot Classic Fusion Yacht Club de Monaco připomínají 10.ročník závodu

Proslulý Yacht Club de Monaco pořádá jachtařské závody s názvem Monaco Classic Week již podesáté a toto jubileum inspirovalo manufakturu Hublot, tradičního partnera klání, k uvedení speciální edice hodinek Classic Fusion, které hned několika prvky na známý závod odkazují.

Nový mechanický chronograf zaujme materiálem typicky tvarovaného pouzdra, které je opravdu mohutné, což dokazuje průměr 45 milimetrů, s korunkou se bude rozměr blížit 50 mm. Hmotné ale tolik nebude, použit je totiž titan, jehož měrná hmotnost je o asi 40 % nižší než u nerezové oceli.  

Celkově nižší hmotnost této luxusní časomíry Hublot ještě podtrhuje použití pryžového řemenu, na který jsou našité modré kožené pruhy z aligátora zakončené ocelovou překlápěcí sponou.

Hublot Classic Fusion Chronograph Yacht Club de Monaco.

Stejný nádech má i číselník hodinek,  na kterém je kromě dvojice hlavních skeletových ruček, jejichž obvod je opatřen SuperLuminovou, i dvojice subciferníku.

Jejich plochy jsou pro lepší čitelnost ve stříbrném odstínu, na pravém obíhá rychlostí jedné otáčky za minutu sekundová ručka. Rafička na druhém pak vykoná jednu otáčku každých 30 minut. To ale jen v případě, že horním tlačítkem, které je na tradiční pozici nad signovanou korunkou uvedete chronograf v chod. Sekundová ručka stopek je na konci ozdobená logem manufaktury.

Nepřehlédněte  IWC Portuguese Yacht Club Ocean Volvo Race je speciální edice známého chronografu

Pod pozicí "12" je logo výrobce spolu s nápisem "Hublot Geneve", naproti u šestky je potom logo monackého klubu spolu s jeho oficiálním názvem, pro který byl zvolen psací font.
Pod nápisem je obdélníkový náhled na černý věnec data, aktuální den v měsíci je vyveden bílým písmem.

Hublot Classic Fusion Chronograph Yacht Club de Monaco.

Číselník překrývá klenutý safír s antireflexní vrstvou a z boku jej chrání pevná kruhová luneta s broušeným povrchem, která je k pouzdru uchycena šesti šrouby s hlavami ve tvaru písmene"H", stejné zdobí i titanové zakončení řemenu.

Základem je mechanický strojek HUB 1143 s následujícími parametry:

  • automatický nátah
  • 280 komponent
  • 59 ložiskových rubínů
  • zdobené a leštěné můstky
  • setrvačka z Glucyduru (velmi odolný a nemagnetický materiál)
  • šroubky s PVD úpravou
  • rezerva chodu 42 hodin

Tento zdobný kalibr bude možno pečlivě obdivovat skrze zadní safírový průhled s rytinou jachty, který jej odhaluje takřka v celé jeho kráse.

Pokud se vám nové Hublot Classic Fusion Chronograph Yacht Clube de Monaco opravdu líbí, s jejich rezervací u nejbližšího prodejce Hublot neváhejte, v dílnách hodináře totiž bude zkompletováno jen 250 kusů.

Nepřehlédněte  Skupina LVMH kupuje značku Bulgari. Hodinářské zastoupení v koncernu sílí

Zdroj: BornRich, Hublot

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*