Hublot Big Bang

Hublot Big Bang

Hamilton / Hublot / Novinky

Hublot a Hamilton v akčním snímku Setup

Druhý film režiséra Mikea Gunthera sice nesklízí kdovíjak příznivou kritiku, milovníkům luxusní časomíry se ovšem líbit bude zcela určitě. Hned v několika momentech jsou totiž na zápěstích hlavních protagonistů vidět snadno rozpoznatelné hodinky.

Zatímco u řady jiných filmů s podobně výrazným obsazením se hodinky na plátně mihnou častokrát jen letmo a většinou z velké dálky, u akčního filmu Setup filmaři divákům zprostředkovávají opravdu detailní záběry. Hlavním hrdinou je Vincent (Ryan Phillipe), syn kriminálníka, který se rozhodne jít ve šlépějích svého otce. Spolu se svými kamarády tak naplánuje přepadení limuzíny převážející diamanty v hodnotě 5 milionů dolarů. Vincentovi přátelé Sonny a Dave se ale z lupu neradují dlouho, Vincent je totiž krátce na to zastřelí (Sonnyho neúmyslně jen postřelí). Příběh se následně zamotává a do hry vstupuje několik záporných charakterů v čele Biggsem, šéfem podsvětí, kterého si střihl Bruce Willis.

Hublot Big Bang

Hlavní hodinářskou lahůdku přitom ve filmu představí Sonny v podání hudebníka 50 Cents, který ve filmu několikrát pohlédne na své Hublot Big Bang s pověstným obřím pouzdrem. Na bílém číselníku obíhá dvojice centrálních rafiček a aktivní je na záběru i chronograf, stopky jsou totiž při každé akci podobného ražení naprostou nezbytností.

Nepřehlédněte  Oris Big Crown X1 Calculator. Pocta letounu, který jako první překonal rychlost zvuku

Hamilton Ventura na oficiální fotografii

Umělec je náklonností ke značce Hublot dobře znám a hodinky již byly několikrát na jeho zápěstí viděny, ačkoli není ambasadorem značky.

Hamilton Ventura

V novém snímku si zahrály i hodinky Hamilton a sice legendární model Ventura s pouzdrem trojúhelníkového tvaru s odolnou PVD úpravou. Hodinky bez komplikací pohání mechanický strojek ETA 2824-2 s automatickým nátahem. Hodinky jsou na pevném polyuretanovém řemenu s trnovou sponou.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*