Clint Eastwood se chlubí novými hodinkami TAG Heuer

Clint Eastwood se chlubí novými hodinkami TAG Heuer

Novinky / Tag Heuer

Clint Eastwood a nečekaný dárek k narozeninám: TAG Heuer Monaco LS

Clint Eastwood, hollywoodský to herec a výborný režisér, tvůrce mnoha filmových trháků má blízko ke značce TAG Heuer. Netají se tím, že v soukromí sám takové hodinky nosí. Letos režisér oslavil kulaté osmdesáté narozeniny a od výrobce obdržel luxusní kousek hodinek a sluneční brýle.

O velikosti tohoto hollywoodského matadora svědčí fakt, že byl za svou práci několikrát nominován na Oscara a za snímek Nesmiřitelní tuto sošku a ocenění ve filmařské oblasti nejcennější v roce 1993 získal. Tehdy si ze slavnostního večera dokonce odnesl rovnou sošky dvě, Nesmiřitelní totiž zabodovali v kategorii „Nejlepší režie“ i „Nejlepší film.“

Dva Oscary získal také o 12 let později za skvostné drama Million Dollary Baby z roku 2004 (nejlepší režie i nejlepší film), film The Mystic River mu pak o rok dříve přinesl několik nominací, které ale zůstaly neproměněny.

A čím konkrétně společnost TAG Heuer legendárního herce k narozeninám odměnila? Představitelé značky sáhli po nejnovějším modelu kolekce Monaco LS se zajímavým sekundovým ukazatelem na pozici 3 (LS je akronym pro Linear System). Ocelové pouzdro čtvercového půdorysu má průměr 40,5 milimetru, ciferník small seconds pak evokuje litý disk kola a nezapře tak nádech závodů rychlých kol.

Nepřehlédněte  OMEGA Planet Ocean Liquidmetal aneb hliník střídá keramika

Model s dovětkem LS se vůbec od původních Monaco dosti liší, celý číselník je přepracovaný, uvnitř ale tiká stejný strojek (Calibre 12). Hodinky Monaco LS jsou k mání ve dvojím provedení, které odlišuje materiál tahu (ocel nebo kožený řemínek). Světoznámý režisér obdržel verzi s koženým řemínkem (ref. CAL2110.FC6257) a jako stylový doplněk pak sluneční brýle TAG Heuer Speedway.

„Miluji tuto značku,“ komentoval nečekané překvapení a dodal, že hodinky TAG Heuer se zcela jistě objeví v jeho dalších filmových počinech. Tak se nechme překvapit.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*