Breitling Chronomat B01 pro Apple iPhone

Breitling / Novinky

Breitling Chronomat B01 pro Apple iPhone

Švýcarská společnost Breitling využila k prezentaci svého nejnovějšího modelu Chronomat B01 širokých možností mobilního telefonu Apple iPhone. Stejnojmenná aplikace je na portálu App store k mání zdarma.

Zbrusu nový model švýcarské společnosti disponuje certifikací chronometer, kterému vyhoví jen ty nejpřesnější mechanické strojky. Máte-li na nový chronometr z dílen hodináře Breitling zálusk, může vám aplikace pro iPhone posloužit k jejich poměrně důkladnému prozkoumání, byť samozřejmě pouze virtuálnímu.

  

Aplikace umožňuje detailní pohled na pouzdro hodinek a tah s možností plné rotace o 360 stupňů. Render hodinek je opravdu precizní a lze tak obdivovat veškeré detaily tohoto hodinářského klenotu. Pomocí spodního tlačítka navíc můžete rafičky nechat „vykreslit“ aktuální čas.

Mód označený jako My B01 slouží k uzpůsobení hodinek přesně dle představ majitele; na výběr přitom jsou čtyři různá vyhotovení pouzdra a 16 variant ciferníku. Kromě toho lze na strojek navléknout vyjma běžného ocelového tahu dalších patnáct řemínků, mezi kterými nechybí kůže prvotřídní kvality nebo polyuretan k potápění.

Čtvrtou položkou menu je obrázková galerie, v páté na vás čekají působivé klipy v B01 v hlavní roli. Chcete-li být informování o novinkách týkající se modelu Chronomat B01, není nic snazšího než zadat svůj email v oddělení Newsletter.

Nepřehlédněte  Omega Seamaster 1948 Co-Axial London 2012

Aplikace zároveň slouží jako neustále aktualizovaná databáze autorizovaných prodejců Breitling, kde je možné si Chronomat B01 prohlédnout naživo. Stačí jen vybrat dealera nejbližšího vašemu domovu.

Aplikace je určena pro telefony iPhone všech tří generací, stejně tak pro iPod touch, jedinou podmínkou pro možnou instalaci této povedené prezentace je mít v zařízení FW 3.0 a vyšší.

Zdroj: Breitling
 

Štítky: / /

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*