Butik Breguet v Gstaadu

Butik Breguet v Gstaadu

Breguet / Novinky

Breguet otevírá butik ve švýcarském Gstaadu

Hodinářská manufaktura Breguet ve své domovině otevřela v pořadí již svůj třetí butik, tentokráte ve švýcarském městečku Gstaad. Na více než 170 čtverečních metrech se tak budou moci příznivci značky naplno ponořit do její historie a obdivovat téměř kompletní hodinářskou produkci.

Butik zaujme zejména provedením interiéru, na který jsou většinou povolání mistři svého oboru. Hlavními prvky tak jsou velké prosklené vitríny s rytinami hostící mistrné hodinářské klenoty. Vybrané z nich si pak budou moci hosté s doprovodem vyškoleného personálu prohlédnout.

Obchod se netradičně rozkládá ve dvou podlažích, ve spodním z nich budou moci návštěvníci nahlédnout pod ruku špičkovým hodinářům. Příjemnou atmosféru pak bude dokreslovat produkce filmu zachycující historii značky, během kterého kamera zavítá i do dílen Breguet ve Vallée de Joux.

Butik Breguet v Gstaadu Butik Breguet v Gstaadu

Skrze dotykové panely se tak hosté seznámí s některými klíčovými operacemi při výrobě některých dílů: gilošování číselníků, opracování hran pouzder nebo jejich finišovací jemné broušení či leštění.

Breguet Type XX na koženém řemenu

Nově otevřený butik v Gstaadu rozšiřuje již tak bohatou síť značkových obchodů Breguet rozesetých po celém světě. Nejvíce jich je ale jednoznačně v Asii, kde mohou zájemci navštívit butik v Soulu, Tokiu, Singapuru, Šanghaji, Tajpeji, Hongkongu, Shenzhenu nebo v Macau.

Nepřehlédněte  Hodinky OMEGA a Victorinox v novém filmu Zdrojový kód

V domovském Švýcarsku je butik také v Ženevě a Curychu, dále ve francouzské metropoli, Londýně a Vídni a zkrátka nepřišli ani Moskvané. Američané pak mají na výběr mezi mono-brand butikem v Los Angeles a New Yorku.

Zdroj: Breguet

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*