Blancpain

  • warning: array_map(): Argument #2 should be an array in /hosting/www/chronomania.cz/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /hosting/www/chronomania.cz/www/includes/theme.inc on line 1820.

Blancpain Villeret Ultra-Slim Date Retrograde. Hodinky s klikatou datumkou

Picture by: 
blancpain.com

Pro letošní rok manufaktura Blancpain přivítá v nabídce první hodinky kolekce Virellet s ručně zdobeným číselníkem ve stylu flingué. Tím ale seznam lákadel pochopitelně nekončí, co takhle tenký manufakturní strojek s retrográdní vteřinkou ve zlatém pouzdře? Prosím, tady je.

Výstava Blancpain X Fathoms z důvodu loupeže uzavřena

Picture by: 
blancpain.com

Vůbec nejstarší hodinářskou manufakturu postihla v minulých dnech nepříjemná událost. Výstava hodinek Blancpain s názvem X Fathoms, která probíhala v Ženevě totiž musela být z důvodu loupeže předčasně uzavřena.

Blancpain X Fathoms. Vskutku obří potápky změří hloubku ponoru

Picture by: 
blancpain.com

Butiky tradiční značky Blancpain již brzy svým návštěvníkům nabídnou nové vskutku zajímavé hodinky. Novinka navazující na legendární kolekci Fifty-Fathoms byla představiteli značky představena teprve před několika dny ve slunné Dubaji. Nové Blancpain X Fathoms jsou vskutku impozantní potápky.

Blancpain Villeret Demi-Fuseau Horaire 8 Jours. Lahůdka pro movité světoběžníky

Picture by: 
blancpain.com

Komplikace GMT, tedy druhé časové zóny, dnes není nijak neobvyklá a uvítají ti, kteří často pendlují mezi více časovými pásmy. Nejen pro ty si u Blancpain připravili hotovou lahůdku, která kromě druhého času přidává i nezvykle velkou rezervu chodu. Jméno novinky zní Villeret Demi-Fuseau Horaire 8 Jours.

Blancpain Villeret Grande Décoration pro Only watch

Picture by: 
blancpain.com

Blancpain je vůbec první švýcarskou manufakturou, která spojila své síly s monackou asociací proti svalové dystrofii. Logicky tak její počin nemůže chybět ani v letošní blížící se aukci Only Watch. Mezi 40 hodinářskými klenoty tak budou moci zájemci vydražit i tenké Blancpain Villeret Grande Décoration.

Ruský premiér Putin daroval dělníkovi své hodinky Blancpain

Picture by: 
KPA/Zuma

Ne každý musí do luxusní časomíry investovat své těžce vydřené peníze. Někdy stačí jen být ve správný čas na správném místě. Právě tak přišel ruský dělník Viktor Zagaevsky ke švýcarskému skvostu značky Blancpain v hodnotě okolo 5 500 eur.

Syndikovat obsah