Platinový náramek Richard Mille pro vítěze turnaje The Big One For One Drop

Platinový náramek Richard Mille pro vítěze turnaje The Big One For One Drop

Novinky / Richard Mille

Vítěz pokerového turnaje The Big One for One Drop získá unikátní náramek Richard Mille

Právě v těchto dnech probíhá v prostorách lasvegaského kasina Rio pokerový turnaj Big One For One Drop. Každý z účastníků přitom musí složit vstupní poplatek ve výši milionu dolarů, pro vítěze je ale připraven unikátní platinový náramek z dílen Richard Mille v hodnotě mnohonásobně vyšší.

Kromě nejvyššího startovního poplatku v historii pokeru je tak celá charitativní akce výjimečná i participací luxusní švýcarské značky. Astronomicky vysoké startovné hradí mnoha hráčům jejich týmy, případně sponzoři celého turnaje. Soutěže, kterou organizuje Guy Laliberté, se zúčastní celkem 48 hráčů, díky kterým se vybere rovných 48 milionů dolarů.

Na konto organizace One Drop, kterou založil právě Guy Laliberté, pak z této sumy přiteče 11,1 %, tedy něco přes 5 milionů dolarů. Tato nevládní organizace se sídlem v Kanadě bojuje proti nedostatku pitné vody v nejvíce postižených oblastech a mobilizuje společnost tak, aby všichni měli dostatek nezávadné pitné vody nejen dnes, ale i do budoucna.

Platinový náramek Richard Mille pro vítěze turnaje The Big One For One Drop

Vítěz turnaje si odnese zmíněný unikátní náramek Richard Mille, jehož cena činí 18 346 673 USD. Odměna pro vítěze tak svoji hodnotou předčí vítězství Jamieho Golda z roku 2006, který si ve finále světové série odnesl 12 milionů dolarů.

Nepřehlédněte  Omega představila globální reklamní kampaň k výročí systému Co-Axial

A co dělá z náramku Richard Mille tak výjimečný kousek? Ačkoli má tvar hodinek s tradičním polštářkovým tvarem pouzdra, čas vám neukáže. Pod safírovým sklem ale budete obdivovat obří diamant hmotnosti 0,78 karátu, který je z obou stran chráněn korundem a je tedy vidět skrze celé pouzdro. To je zhotoveno z platiny, stejně jako tah. Za zmínku stoji i fakt, že výroba náramku trvala hodinářům a klenotníkům bezmála 120 hodin.

Kámen doplňuje nápis Big One for One Drop by WSOP, a celý motiv je orámován soustavou kružnic. Kdo z osmačtyřiceti hráčů nakonec v turnaji zvítězí budeme vědět už zítra, kdy jméno vítěze do článku doplníme.

Zdroj: Blog Perpetuelle

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*