Soutěžte s Ball Watch Co. a Microsoftem o nejvyšší model hodinek z portfolia výrobce

Ball Watch Co. / Novinky

Soutěžte s Ball Watch Co. a Microsoftem o nejvyšší model hodinek z portfolia výrobce

Trochu netradiční spojení softwarového giganta a hodinářské společnosti. Tak by se dala nazvat nová soutěž, kterou Ball Watch Company připravila spolu s Microsoftem. Uživatelé mohou za pomocí vývojového prostředí Expression Studio 4 přetvořit model hodinek Trainmaster Cannonball a výtvor vyslat do soutěže s ostatními. Vítěz získá vlajkový model z nabídky Ball.

Zúčastnit se netradiční soutěže tak může každý, komu není tvorba aplikací ve výše uvedeném prostředí cizí. Obě zúčastněné strany se nicméně rozhodly, že podmínkou pro vstup do soutěže je trvalé bydliště v některém ze státu USA. 

Stáhnout a prohlédnout si detailní model hodinek Ball Trainmaster Cannonball ale může každý, jedinou podmínkou je PC s nainstalovaným Silverlight.Na stránkách soutěže pak stačí pravým tlačítkem na obrázku rozkliknout menu a zvolit možnost Instalovat Ball Trainmaster Canonnball do tohoto počítače.

Po proběhnutí instalačního procesu se na ploše vytvoří zkratka apletu. Ten zobrazuje aktuální čas a umožňuje také několik interakcí. Jednak lze pracovat s chronografem a pak lze také tlačítkem měsíce v levém horním rohu simulovat noční režim, při kterém na plno vynikne přednost všech hodinek Ball, luminiscenční indexy a ručky plněné tritiem.

Nepřehlédněte  Pětimilionové Hublot s více než tisícovkou diamantů už mají svého majitele

Autoři mohou své návrhy zasílat do 5. srpna 23:59 tichomořského času, každý jedinec přitom může získat pouze jednu cenu bez ohledu na to, kolik návrhů do soutěže vyšle. Vítěz bude vyhlášen posledního srpna, odborná porota přitom bude brát na zřetel visuální přesnost návrhu (40 %), funkčnost modelu (40 %) a zbylou vahou pak ohodnotí inovace toho kterého návrhu.

Absolutní vítěz tedy získá hodinky Ball Engineer Hydrocarbon TMT  v ceně 3 399 USD, druhý pak model Fireman II (cena 999 USD). Cenou útěchy bude balík reklamních předmětů Ball. Všichni zúčastnění ale navíc získají 20% slevový kupon, který mohou uplatnit při nákupu hodinek Ball u autorizovaného dealera.
 
 Zdroj: Ball Watch Company, Microsoft
 

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*