Maria Šarapovová po vítězství v Římě

Maria Šarapovová po vítězství v Římě

Novinky / Tag Heuer

Maria Šarapovová triumfovala na turnaji v Cincinnati

Maria Šarapovová není v týmu ambasadorů značky TAG Heuer žádným nováčkem a před několika dny opět dokázala, že patří mezi světovou špičku ženského tenisu, když triumfovala na turnaji Western & Southern Open v Cincinnati.

Vítězstvím si Maria letos připsala již druhý titul a potvrdila tak skvělou fyzickou kondici a plné soustředění na hru. Šarapovová na kurtu smetla Srbku Jelenu Jankovic, současnou třináctku světového žebříčku,  4-6, 7-6 a 6-3 na sety během necelých tří hodin. Na vítěznou vyhlašovací ceremonii si Maria své zápěstí ozdobila hodinkami TAG Heuer Formula 1 v kombinaci nerezové oceli a odolné keramiky.

Vítězství Marii pomohlo posunout se v celkovém žebříčku na čtvrtou pozici s aktuálním skóre 6346 bodů. To je po nechtěné pauze, kterou si před více než dvěma lety vyžádalo zraněné rameno, zatím nejlepší průběžné umístění.

Maria Šarapovová po vítězství v Římě

Tenistka se nyní plně soustředí  a připravuje na finále Grand Slamu na US Open, který staruje 29.srpna.

Maria Šarapovová, která je ambasadorem značky od prosince 2004, si první vítězství sezony připsala na květnovém turnaji Italian Open v Římě, když porazila Samanthu Stosur z Austrálie.

Nepřehlédněte  OMEGA Planet Ocean 600 m SKYFALL. Limitka na počest nové bondovky

Zdroj: TAG Heuer

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*