Bremont C17 Globemaster

Bremont C17 Globemaster

Bremont / Novinky

Jeden kousek hodinek Bremont C17 Globemaster míří do dražby

Pokud se vám zalíbily letecké hodinky Bremont C17 Globemaster a bohužel nejste mezi hrstkou vyvolených, která si je naplno užije při svých letech Boeingem C-17, nezoufejte. Jeden kousek z přísně limitované série se totiž bude dražit a výtěžek půjde na dobročinné účely.

Když tato původem britská hodinářská značka, jejíž časomíry ale vznikají ve švýcarských dílnách, letos na jaře model C17 Globemaster představila, mnoho potenciálních kupců odradila. Hodinky totiž nebyly ke komerčnímu prodeji, ale jsou určeny výhradně předem vybranému týmu pilotů, kteří při své práci usedají  do kabiny jednoho z nejvzhlednějších dopravních letounů vůbec, stroje Boeing C-17 Globemaster 3. Vzhledem k několika rozličným barevným variantám číselníku je pravděpodobné, že se každé vyrobí 50 kusů. Této teorii by napovídal i styl číslování na dýnku, které je třímístné.

Bremont C17 Globemaster

Jisté nicméně je, že nyní zájemcům z řad běžných smrtelníků svitla naděje, bratři Bremontovi se totiž rozhodli, že jeden kousek hodinek vydraží v aukci.

Boeing C-17 Globemaster

Přihazovat tak může každý, draží se od  1000 liber a příhozy jsou přijímány na emailové adrese info@Bremont.com. Kam až se celková cena hodinek vyšroubuje není jednoduché tipovat, malou nápovědou může být doporučená cena modelu Bremont ALT1-Z, hodinek se stejnými funkcemi, která činí 3 550 liber. Bremont C17 Globemaster

Nepřehlédněte  Před 100 lety se potopil Titanic a Romain Jerome vydává dvě limitované edice hodinek

Aukce již běží a bude ukončena 12. září o půlnoci (britského letního času), příhozy přijaté po tomto datu již nebudou akceptovány.

Nejvyšší přihazující bude po skončení dražby kontaktován a hodinky bude muset zaplatit do 48 hodin a to kreditní kartou nebo bankovním převodem.

Bremont následně celou částku rovným dílem převede na konta dobročinných organizacím BLESMA a RAFA, které pomáhají válečným veteránům a jejich rodinám.

Bremont C17 Globemaster LE (technické parametry):

  • Strojek: BE-54AE, mechanickým s automatickým nátahem, základem je ETA 7750, přidán je GMT modul (ručka pracuje ve 24 hodinovém režimu), frekvence 28 800 kyvů/hodinu, certifikace COSC Chronometer, rotor připomíná tvary letounu
  • Ukazatelé: hodiny, minuty, sekundy, GMT,  datum, chronograf
  • Rozměry a materiál pouzdra: průměr 43 mm, nerezová ocel
  • Víčko: safírový průhled, rytina 10 Atm C17 Bremont Chronometer (kapitálky), číslování kusu xxx/050
  • Číselník: černý, modrý nebo šedý, dekor sítě poledníků a rovnoběžek, čtveřice centrálních ruček (hodinová, minutová, sekundová chronografu, GMT), mimostředná sekundová ručka (pozice "9"), 30-minutový sčítač (pozice "12"), 12-hodinový na pozici "6", datum u pozice "3", ručky i hodinové indexy se SuperLuminova, obvodový prstenec číselníku se zkratkami názvů leteckých základen (korunka k jeho ovládání na pozici "8")
  • Sklíčko: safírové konvexní
  • Luneta: pevná, broušená ocel
  • Vodotěsnost: 100 m
  • Tah: ocelový tah, nebo kožený bíle prošitý řemen s překlápěcí sponou
Nepřehlédněte  Rok 2010 byl pro švýcarské hodinářství úspěšný, export meziročně stoupl o 22 %

Zdroj: Bremont, A Blog To Read

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*