Hublot King Power Dwayne Wade

Hublot King Power Dwayne Wade

Hublot / Novinky

Hublot King Power Dwayne Wade: obří pouzdro v keramice

Začátkem letošního roku se již tak nemalá skupina ambasadorů značky Hublot rozrostla o dalšího člena. Ten doslova ční vysoko nad ostatními. Dwayne Wade je totiž hvězda NBA,  kde je nadprůměrná výška téměř nezbytnou vstupenkou do hry.  

Každý reprezentant si obvykle od značky, kterou reprezentuje časem vyslouží vlastní model. Řada jmen je pak spojována hned s několika modely. Před nedávnem u Hublot usoudili, že si stejnou odměnu zaslouží i člen basketbalového týmu Miami Heat. Výsledkem je limitovaná edice dnes již kultovního modelu King Power. S tou byl sice Dwayne od počátku spolupráce formou reklamních plakátů spojován, ovšem na vlastní edici dosáhl až nyní.

Hublot King Power Dwayne Wade

Spolu s uvedením hodinek King Power Dwayne Wade značka uspořádala charitativní basketbalovou prezentaci s názvem One Million RMB Basketball Chinese Charity Challenge, na které Wade v čínské metropoli předváděl své umění.

Novým King Power zůstalo ohromné pouzdro z keramiky průměr 48 milimetrů, které uchovává mechanický strojek HUB 4100 s následujícími parametry:

  • automatický nátah
  • frekvence setrvačky 4 Hz (28 800 kyvů/h)
  • 252 komponent
  • 27 rubínů
  • rezerva chodu 42 hodin
Nepřehlédněte  Rolex Explorer II na 200megapixelovém snímku z fotoaparátu Hasselblad

Hublot King Power Dwayne Wade

Číselník je vyveden v barvách týmu Miami Heat (černá-bílá-červená), u pozice "3" je obří trojka, coby číslo Dwaynova dresu. Středové části rafiček a indexů jsou vybaveny materiálem SuperLuminova pro snadnou čitelnost za všech podmínek. Celá plocha číselníku je dekorována jemnou mozaikou a protíná jej velké písmeno X.  Safírové sklo je vsazeno do pevné lunety, která je zdobena šesti šrouby a červeným obvodem. V téže barvě je i tlačítko pro start/stop chronografu.

Hublot King Power Dwayne Wade

Hodinky jsou na pořádném řemenu v kombinaci kůže/polyuretan, zaujme jeho boční červené prošívání i křížový bílý výplet. Hublot King Power Dwayne Power opustí švýcarské dílny v počtu 500 kusů, cena každého z nich byla stanovena na 27 500 USD.

Fotografie z One Million RMB Basketball Chinese Charity Challenge:

Dwayne Wade předvádí své schopnosti v Pekingu

Dwayne Wade předvádí své schopnosti v Pekingu

Dwayne Wade předvádí své schopnosti v Pekingu

Zdroj: Hublot

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*