IWC Pilot´s Mark XVI

IWC Pilot´s Mark XVI

IWC / Novinky

Hodinky IWC se objevily v novém filmu Red

Luxusní hodinky hvězdy stříbrného plátna provázejí od nepaměti. V novém americkém filmu Red, kde si hlavní roli střihl Bruce Willis a Morgan Freeman, můžete právě na jejich zápěstích zahlédnout hodinky IWC.

IWC Pilot´s Mark XVITato akční komedie pojednává o nuceném návratu vysloužilého agenta Franka Mosese zpět do služby v okamžiku, kdy mu jeho idylický život na venkově zkříží bývalý zaměstnavatel. Frank tedy kontaktuje svůj původní tým, ve kterém nechybí Joe Mathenson a celá seniorská sestava se postaví tváří v tvář mladým agentům.

Bruce Willis několikrát do kamery ukáže hodinky IWC Pilot´s Mark XVI s ocelovým tahem, které se svým pouzdrem průměru 39 mm patří mezi nejmenší letecké hodinky IWC. Použitý automatický kalibr nabízí rezervu chodu 42 hodin a vodotěsnost 60 metrů. Tloušťka pouzdra je 11,5 milimetru a vnitřní vložka z měkkého kovu kalibr dobře chrání vůči působení magnetického pole.

IWC Portuguese Automatic Chrono IW37148

Jen malinko větší (41 mm) jsou hodinky Portuguese Chrono s černým ciferníkem a černým koženým řemenem, kterých si ve filmu užívá Willisův parťák v podání Morgana Freemana. Použit je opět mechanický strojek (79350) s automatickým nátahem a malinko větší rezervou chodu (44 h). Stopky umožňují odměřovat až 30 minut, minutový sčítač je přitom pod dvanáctkou. Samozřejmostí je konvexní safírové sklo s oboustrannou antireflexní úpravou.

Nepřehlédněte  Breitling TOP GUN Chronomat. Další hodinky s puncem elitní školy

Zdroj: Luxury-Insider

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*