Hamilton Ventura

Hamilton Ventura

Hamilton

Hamilton Ventura již brzy v dalším pokračování série Men in Black

Fanoušci Men in Black se na letošní léto musí těšit obzvláště. Do kin se totiž dostane čtvrtý díl této zdařilé filmové série. Krom dechberoucích efektů a nepřetržité akce budou moci na filmovém plátně chvilkami obdivovat také kultovní hodinky Hamilton Ventura.

Přestože má Hamilton ve své nabídce spoustu zdařilých kousků, je právě kolekce Ventura v jistém smyslu tou nejzajímavější a především nezaměnitelnou. A kdo by nechtěl hodinky takových přívlastků?

Historie řady Ventura sahá až do roku 1957, kdy se staly světově prvními elektrickými hodinkami, tedy časomírou s bateriovým strojkem. Elektrický pohon symbolizovalo i křivka střídavého proudu půlící číselník. Hodinky na první pohled zaujmou trojúhelníkovým tvarem pouzdra, i provedením ocelového náramku. Jsou šperkem, který si zapamatujete.

Není proto divu, že v Hamiltonu tuto jedinečnou kolekci nenechali zapadat prachem, a naopak ji rozšiřují o nové modely. Celkem byste jich aktuálně napočítali přes dvacet. Pánských i dámských. Mechanických i elektrických. Na své si tak přijdou všichni, kterým se líbí netradiční kvalitní hodinky. O atraktivitě původního modelu koneckonců svědčí i fakt, že jim neodolal Elvis Presley.

Nepřehlédněte  Hamilton X-Patrol. Modernější strojek v menším pouzdře

Oficiální hodinky Mužů v černém

Hodinky Hamilton Ventura se mihly dosud v každém dílu série Men in Black, staly se totiž součástí výbavy každého Agenta a v chystaném International (Globální hrozba) tak samozřejmě nemohou chybět. Jak praví upoutávka k filmu, Muži (a ženy) v černém vždy chránili Zemi před špínou z vesmíru a v chystaném pokračování se budou muset vypořádat s dosud největší hrozbou vůbec, totiž se zákeřným dvojitým agentem, který pronikl přímo do londýnského týmu organizace MIB.

Agentka M (v podání Tessy Thompson) navlékne model H24411732 s quartzovým strojkem, černým číselníkem a minerálním sklem. Agent H, kterého ztvární Chris Hemsworth, bude spoléhat na mechanické provedení H24515551 se strojkem H-10, který je upraveným kalibrem ETA C07.111 s 80hodinovou rezervou chodu.

Hodinky z dílen Hamiltonu se na stříbrném platně objevují již od roku 1932 a do dneška je příznivci kvalitní kinematografie mohli zahlédnout ve více než pěti stech filmových trhácích.

Zdroj: Swatch Group, Hamilton

Nepřehlédněte  Hamilton Team Earth: za lepší svět s Harrisonem Fordem

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*