Bell & Ross W1-92 Heritage

Bell & Ross W1-92 Heritage

Bell & Ross / Novinky

Bell & Ross W1-92 Heritage. Poznejte nové vintážní pilotky

Francouzsko-švýcarská hodinářská značka Bell&Ross má v nabídce nové hodinky s nálepkou Heritage. Širokou kolekci modelů s typickým čtvercovým pouzdrem různých velikostí doplní W1-92 s pláštěm běžnějšího kruhového tvaru.

Na první pohled jde o typické pilotní hodinky, kam novou časomíru Bell & Ross pasuje rozměrný  a především přehledný číselník, jehož nadvláda sahá až k samotnému okraji ocelového pouzdra. Jeho průměr je rovných 45 milimetrů a povrch je zesílen odolnou PVD vrstvou šedého nádechu.

Ciferníku dominuje antracitová barva, která je v kontrastu s hodinovými indexy, kterým asistuje číslování v pětiminutových intervalech, v menším soustředném kruhu je pak značení hodinových pozic. Teprve zde je na ploše číselník zvěčněno logo výrobce, v dolní části pak připomenutí tyou vsazeného strojku.

Bell & Ross W1-92 Heritage

Luminiscenční vrstvou je vybavena i trojice centrálních rafiček, které jsou řízeny mechanickým strojkem ETA 2892 s automatickým nátahem s frekvencí obvyklých 4 Hz (28 800 kyvů/h). Nechybí hacking sekundové ručky při korekci času, nastavovat datum nebude potřeba. Ne snad, že by hodinky disponovaly komplikací věčného kalendáře, o datum jsou totiž hodinky ochuzeny úplně.

Nepřehlédněte  Jaeger-LeCoultre Reverso Zep: kultovní model slaví osmdesátiny

Nad ciferníkem je usazeno vypuklé safírové sklo s antireflexní vrstvou. Z poměrně mohutného pouzdra vodotěsného do 50 metrů, vystupují tenké propojené nožky, tedy přesně ve stylu vintážních pilotek. Použit je kvalitní řemen ze světlé kůže, který je po obvodu prošitý bílou nití, oba konce řemenu se při uchycení na zápěstí spojí pomocí jazýčkové spony. Vintážní hodinky Bell & Ross byly k vidění již na letošní výstavě v Basileji.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*