Bell & Ross B01 Horizon

Bell & Ross B01 Horizon

Bell & Ross / Novinky

Bell & Ross B01 Horizon. Pro letce nezbytné hodinky

Čtvercové pouzdro chránící švýcarských strojek, přehledný číselník a francouzské kořeny. To jsou hodinky Bell & Ross, značky, která ale tu a tam nabídne i nevšední a neotřelý design. Když tamní inženýři naposledy popustili uzdu své fantazie, vznikl model BR01 Horizon.

Alfou omegou byly u této francouzsko-švýcarské hodinářské značky vždy letecké hodinky a novinka není výjimkou, jak ale vyplývá z úvodních řádek, jedná se přeci jen o trochu nevšední časomíru.Zvláštností je provedení číselníku, které má kromě zobrazování času i netradiční funkci umělého horizontu. Tento mechanický přístroj je nedílnou součástí každého kokpitu letounu, funguje na principu gyroskopu a určuje, zda letoun klesá nebo stoupá, ve výškách, kde to není možné určit jinak.

Bell & Ross B01 Horizon

U hodinek je proto číselník vodorovnou linkou znázorňující horizont rozdělen na spodní černou (země) a horní šedá polovinu, která reprezentuje oblohu. Střed s dvanáctkou pak propojuje můstek. Odečet času v době, kdy jsou ručky v zákrytu umožňuje oblouková apertura.

Bell & Ross B01 Horizon

Uvnitř ocelového pláště s PVD úpravou rozměru 46 milimetrů je uložen dobře známý 4Hz strojek ETA 2892-A2 s 21 kameny a rezervou chodu 46 hodin. Je ale ochuzen o komplikaci data, na číselníku tak obíhá pouze trojice centrálních ruček.

Nepřehlédněte  Patek Philippe 3939 pro Only Watch 2011

Bell & Ross BR01 Horizon je číslovanou sérií, jež bude vyrobena v objemu 999 kusů. Každý z nich bude dodán v luxusním balení, které krom gumového řemenu nabídne i textilní řemen. Chybět nebude nářadí pro jejich snadnou záměnu.

Zdroj: WatchUseek.com

Štítky:

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*